Nauka gry na perkusji, gitarze, pianinie i wiele innych-Stalowa Wola

Nauka gry na instrumentach

Prywatna Szkoła Muzyczna CORTMAN

Nasza szkoła to trzydzieści lat tradycji i doświadczenia. Kursy dedykowane są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Gwarantujemy szybkie tempo nabywania umiejętności dzięki indywidualnie dobranym metodom nauczania w zależności od wieku i predyspozycji każdego z uczniów. Proces dydaktyczny jest poddawany nieustannej kontroli i modyfikacji przez naszych ekspertów. Stosowane metody są efektem wieloletniej praktyki, cały czas je unowocześniamy, idąc z duchem czasu i najnowszymi trendami w dziedzinie nauczania gry na instrumentach. Dzięki temu zwiększamy ciągle ich skuteczność, jednocześnie czyniąc zajęcia coraz atrakcyjniejszymi dla uczestników.

Nasza oferta obejmuje bogate instrumentarium oraz szeroki wachlarz gatunkowy.

Nauczamy gry na następujących instrumentach:

  • instrumenty szarpane – gitary: klasyczna, akustyczna, elektryczna i basowa; mandolina;
  • instrumenty klawiszowe – akordeon, pianino/fortepian, keyboard, syntezator;
  • instrumenty dęte – saksofon tenorowy, altowy, sopranowy, barytonowy, klarnet, trąbka;
  • instrumenty smyczkowe – skrzypce, wiolonczela, altówka, kontrabas;
  • instrumenty perkusyjne – perkusja akustyczna i elektroniczna.

Uczymy również śpiewu.

Dolna granica wieku to pięć lat.

Nasza szkoła nie wymaga od uczniów posiadania własnych instrumentów. Jeżeli chcą Państwo spróbować, czy dziecko będzie chętne do rozwijania swojego talentu, nie ma potrzeby wydawania pieniędzy już na samym początku. Posiadamy własne, profesjonalne instrumenty, które udostępniamy kursantom w celach dydaktycznych.

Nauczanie przebiega w trybie indywidualnym, ale umożliwiamy również pracę zespołową, żeby uczeń nabył cennego doświadczenia estradowego.

Szczycimy się już kilkoma pokoleniami absolwentów, którzy stawiali u nas swoje pierwsze kroki, a są teraz zawodowymi muzykami, liderami zespołów muzycznych lub solistami. Pozwól nam obudzić Twój talent lub talent Twojego dziecka. Może to będą narodziny gwiazdy?

Nauka gry na gitarze Stalowa Wola,
Nauka gry na perkusji Stalowa Wola
Nauka gry na pianinie podkarpackie
Nauka gry na akordeonie Stalowa Wola
Nauka gry na skrzypcach Stalowa Wola

NAPRAWA INSTRUMENTÓW

W ramach usług dodatkowych oferujemy naprawę instrumentów muzycznych. Dla naszych uczniów mamy specjalne, promocyjne ceny!